Kariéra

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRÁCE

Administrativní pracovník/pracovnice

Společnost JK Drinks s.r.o. – stabilní rodinná firma sídlící ve Vyškově, která se od roku 1994 zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem nápojů hledá nové kolegy/ kolegyně na pozici administrativní pracovník.

Náplň práce

  • Osobní, emailová a telefonická komunikace se zákazníky
  • Práce s pokladní hotovostí
  • Práce v interním skladovém systému K.A.P.
  • Komunikace s dodavateli zboží
  • Proplácení a párování faktur a plateb

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost
  • Pečlivost a samostatnost
  • Spolehlivost a flexibilitu
  • Příjemné reprezentativní vystupování
  • Pozitivní přístup k práci
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost programu K.A.P – výhodou
  • Zkušenosti s administrativní činnosti – výhodou

Nabízíme

  • Pracovní doba od pondělí do pátku
  • Příjemný kolektiv
  • Zaměstnání ve stabilní rodinné firmě
  • Firemní benefity
  • Nástup možný ihned, nebo dle dohody co nejdříve
  • Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
  • Bonusy / prémie
  • Rozmanitá práce

Staň se i ty členem našeho týmu !

V případě zájmu nám neváhejte zaslat životopis na email: shop@jkdrinks.cz

Skladník

Společnost JK Drinks s.r.o. – stabilní rodinná firma sídlící ve Vyškově, která se od roku 1994 zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem nápojů hledá nového kolegu na pozici skladník ( s řidičským oprávněním sk. B ).

Náplň práce

  • Práce na skladě
  • Příjem a kontrola zboží od dodavatelů
  • Zaskladnění dodaného zboží
  • Vychystávání a kompletace zboží k expedici
  • Vydávání zboží zákazníkům
  • Provádění inventur
  • Skladová manipulace s využitím VZV
  • Rozvoz dodávkou 3,5 tuny

Požadujeme

  • Důslednost
  • Samostatnost
  • Aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Fyzická zdatnost
  • Organizační schopnosti
  • Platné řidičské oprávnění sk. B – výhoda
  • Zkušenosti s prací na skladě – výhodou

Nabízíme

  • Smlouva na HPP